PRIA toetas MTÜ-d Kagu Biathlon laserrelvade soetamisel

posted in: Blog | 0

Rõõm on teavitada, et tänu mitmetele headele partneritele on õnnestunud MTÜ Kagu Biathlonil soetada kolm uut laserrelva. Projekti rahastas PRIA ning selle teostusele aitasid kaasa MTÜ Valgamaa Partnerluskogu, LEADER 19.2 ning erasektor UPM-Kymmene Otepää OÜ🙏. Tegemist on turvaliste ja lihtsasti käsitletavate relvadega, mis on suurepärased vahendid tutvustamaks laskesuusatamise ala võimalikult paljudele.

Uued laserrelvad on lasketäpsuse treenimise eesmärgil juba aktiivselt kasutuses ka klubi noorte treeningutel. Erinevaid harjutusi ja põnevaid duelle on saanud nautida ka meie klubi kõige nooremad. Oleme veendunud, et laser-biathlon pakub igas vanuses huvilistele võimaluse täiesti ohutult ise järgi proovida, kui lihtne või keeruline on siis ikkagi lasta alla see hästikõlav tulemus „viiest viis”😉.

Projekti tulemusel on hilisemate tegevuste raames kavas kaasata ja teha koostööd Otepää haridusasutustega ja piirkonna noortekeskustega. Loodame, et tänu uutele laserrelvadele pakuvad lasketreeningud edaspidi veel efektiivsemat, mitmekülgsemat, järkjärgulisemat ja individualiseeritumat baasettevalmistust meie noortele laskesuusatajatele.

Ootame klubi põnevatele treeningutele veel juurde noori alates 6-7 eluaastast, kel huvi laser-biathlonit esialgu katsetada ning sobivuse korral edaspidi alaga püsivalt ja regulaarselt tegelema hakata.